دستگاه تصفيه آب خانگي پراکسید در گروه دستگاههاي تصفيه آب زيرسينكي دسته‌بندي مي‌شود كه با دارا بودن امكان فيلتراسيون 7 مرحله‌اي، آبي گوارا و عاري از عناصر محلول غيرضروري و بعضاً مضر براي بدن را ارائه مي‌دهد.

شناسه محصول : ATA-1644-5
دسته : دستگاه تصفیه آب
برچسب : تصفیه آب , دستگاه تصفیه آب

دستگاه تصفيه آب خانگي پراکسید در گروه دستگاههاي تصفيه آب زيرسينكي دسته‌بندي مي‌شود كه با دارا بودن امكان فيلتراسيون 7 مرحله‌اي، آبي گوارا و عاري از عناصر محلول غيرضروري و بعضاً مضر براي بدن را ارائه مي‌دهد.

دستگاه تصفيه آب خانگي پراکسید را مي‌توان زير سينك ظرفشويي و در مسير شير آب به راحتي نصب كرد و با توجه به دارا بودن پايه، هم قابليت نصب بر روي ديوار و هم قابليت قرار گيري روي كف كابينت را داراست همچنين با توجه به ظاهر شكيل و طراحي مناسب مي‌توان اين محصول را در صورت نياز روي سينك هم قرار داد. براي فعال بودن پمپ و سوئيچها، اتصال به برق ضروريست. به كار بردن 7 فيلتر باعث بالا بردن دقت عملكرد دستگاه در فيلتر كردن مواد محلول زائد در آب مي‌شود. با توجه به اينكه در اين نوع دستگاهها فيلتر ممبران املاح مضر در آب، آلاينده‌هاي شيميايي و ميكروبي، آلاينده‌هاي فلزي سنگين و … استفاده مي‌كند.

اين مدل داراي يك شير آب هم هست كه امكان برداشت آب به صورت مجزا از آب لوله‌كشي را مقدور مي‌سازد. اتصالات با كيفيت و هوزينگهاي دبل اورينگ و استفاده از مواد اوليه داراي استناندارد خوراكي (Food Grade) در تمامي قسمتهايي كه با آب عبوري از دستگاه در تماس هستند از ويژگي‌هاي بارز اين محصول است كه آنرا تبديل به گزينه‌اي مناسب براي كساني كه به سلامت آب مصرفي و در نهايت سلامت خود اهميتي مي‌دهند كرده است. شركت ميديا يكي از بزرگترين توليدكنندگان لوازم برقي خانگي در آسيا بوده كه با توجه به كيفيت بالاي محصولات توليد خود توانسته است كه سهم بزرگي از بازار لوازم برقي خانگي را به خود اختصاص دهد.

وزن : 9.5 kg

ابعاد : 37 × 20 × 50 cm

جنس بدنه : آهن, پلاستیک

ظرفیت : 285 ليتر در روز

نوع دستگاه : تصفيه آب خانگی شش مرحله‌ای زير سينكی

انواع فيلتر : فيلتر 10 اینچ پلی پروپیلن PP, فيلتر پست كربن, فیلتر پست مینرال, فیلتر ممبرین جنرال الكتریک آمریكا, كربن فعال, كربن فعال فشرده

مواد فيلترشونده : آلاينده‌های كلریدی (حلال‌ها و آفت‌كش‌ها), بوی نامطبوع آب, ذرات معلق درشت مثل شن و ماسه, زنگار, سختی‌های معمول آب (كربنات كلسیم و كربنات منيزيم), فلزات سنگین, كلر, مواد آلی, نیترات

تعداد فيلتر : شش

سيستم فيلتراسيون : اسمز معكوس Revers Osmosis

درصد حذف ناخالصی ها : تا 0.1 میكرون

نحوه نصب : پایه دار

عمر متوسط فيلترها : 2 سال, 3 الی 6 ماه, 6 ماه

عبور آب در حين قطع برق : خیر

دقت فيلتراسيون : تا 0.1 میكرون

قابليت نصب به يخچال : بله

حداقل و حداکثر دما : 4 تا 45 درجه سانتیگراد